Holiday's Logo Tile

Brown Sugar

Sold in 2lb Bags

$4.00
ADD

Complete Pancake Mix

$8.00
ADD
Holiday's Logo Tile

Flour

Sold in 2lb bags.

$4.00
ADD
House Recipe Oats

Oats – 42oz Container

Sold in 42oz Container

$6.00
ADD
White Granulated Sugar

Sugar

Sold in 2lb Bags

$4.00
ADD

English Muffins – 12 count

Sold by the dozen (12)

$6.00
ADD
Holiday's Logo Tile

Rye Bread

Whole loaf

$6.00
ADD
Holiday's Logo Tile

Sourdough Bread

Whole Loaf

$6.00
ADD

Tortillas – 10 count

$3.00
ADD
White bread (loaf)

White Bread

Whole Loaf

$6.00
ADD

2% Milk by The Gallon

$4.99
ADD

Butter

Sold by The Pound

$3.99
ADD
Holiday's Logo Tile

Colby Jack Cheese – Out of Stock!

Shredded, 5 lb. Bag

$18.50
ADD
Holiday's Logo Tile

Feta Cheese

Sold by The Block

$4.00
ADD

Fresh Eggs – 30 Count

$4.99
ADD

Margarine

Sold by The Pound

$2.00
ADD
Holiday's Logo Tile

Shredded Cheddar Cheese

Sold by 5 lb. Bag

$18.50
ADD

Sliced American Cheese

Sold by The Pound

$3.00
ADD

Sliced Mozzarella Cheese

Sold by The Pound

$4.00
ADD

Sliced Pepper Jack Cheese

Sold by The Pound

$4.00
ADD

Sliced Swiss Cheese

Sold by The Pound

$5.00
ADD
Holiday's Logo Tile

Apples

Sold Individually

$1.00
ADD
Holiday's Logo Tile

Cantaloupe

Sold Individually/ each

$4.00
ADD

Whole Pineapple

Sold Individually

$4.00
ADD

5 Ounce Chicken Breast

$1.80
ADD
Holiday's Logo Tile

Bacon

Sold by The Pound

$4.99
ADD

Breakfast Ham

Sold by The Pound

$3.99
ADD

Breakfast Sausage

Sold by The Pound

$3.99
ADD

Chicken Breasts – 10lbs.

$20.00
ADD

Hamburger – 10lbs

$54.00
ADD

Turkey Bacon

Sold by The Pound

$5.50
ADD

Cherry Tomatoes

Sold by The Pint

$3.00
ADD
Holiday's Logo Tile

Cucumbers

Sold Individually

$1.25
ADD

Green Peppers

Sold Individually

$1.00
ADD

Iceberg Lettuce Head

$3.00
ADD

Potatoes

Sold Individually/ each

$1.00
ADD

Red Onion Sold Individually

Sold Individually/ Each

$1.00
ADD

Romaine Lettuce Head

$3.00
ADD

Tomato

Sold Individually

$1.00
ADD

Yellow Onion

Sold Individually/ each

$1.00
ADD
Foodsafe Vinyl Gloves

Food Safe Gloves

Sold per box. 100 count.

$7.00
ADD

Paper Towel – Out of Stock!

Sold per roll

$2.50
ADD

Toilet Paper – 2ply

Sold by the roll

$1.25
ADD
Apple Juice

Apple Juice

by the Bottle

$3.00
ADD
Cranberry Juice

Cranberry Juice

By the bottle

$3.00
ADD

Decaf Coffee Beans

Sold by the pound

$5.00
ADD

French Roast Coffee

Ground coffee - 2.5oz package

$3.00
ADD

Medium Roast Coffee

Whole Beans – 2lb Bag

$10.00
ADD

Chick Pea Pasta

Sold by The Pound.

$5.00
ADD

Fettuccine Noodles

Sold by the pound

$4.00
ADD
White Rice

Rice

Sold by 2 lbs.

$3.00
ADD

Spaghetti Noodles

Sold by the pound

$3.00
ADD
Ketchup

Ketchup – By the Bottle

Sold by the bottle

$3.00
ADD

Mustard – By the Bottle

By the bottle

$2.00
ADD

Ranch – 24oz. Cup

$6.00
ADD